Grawerowanie w drewnie w Warszawie

Jak wygląda proces grawerowania w drewnie?

Grawerowanie to technika wykorzystująca laser, który znakuje wybrane przedmioty z wyjątkową precyzją. Grawerowanie w drewnie pozwala na uzyskanie na danej powierzchni wymarzonego wzoru czy grafiki. Proces ten przebiega w warunkach specjalistycznych przez fachowców z wiedzą oraz doświadczeniem. Wiązkę lasera skupia się punktowo, dzięki czemu można mieć pewność, że efekt końcowy będzie jak najbardziej widoczny i wyraźny. O jakości graweru decyduje kilka czynników m.in. twardości drewna, jego struktury, a nawet koloru! Barwa graweru kontrastuje z drewnianym podłożem, zatem im jaśniejsze drewno, tym bardziej dostrzegalne efekty. W przypadku drewna barwionego na ciemniejszy odcień - uzyskany grawer będzie się odznaczał elegancką, złocistą barwą.

Grawerowanie w drewnie - trwałość i solidność

Współczesne lasery są bardzo zaawansowane i dokładne, co oznacza, że końcowy efekt kształtów czy liter znakomicie się prezentuje. Grawery wykonywane w drewnie są bardzo trwałe i trudne do uszkodzenia. Nie oddziałuje na nie ciepło ani zimno, wygrawerowane przedmioty można więc przechowywać w każdych warunkach!

Grawerowanie w drewnie w Warszawie przez firmę KRAY-GREY

Jeśli interesuje cię grawerowanie w drewnie w Warszawie - nie szukaj dalej! Firma KRAY-GREY zapewnia w swoich punktach niecodzienną obsługę w połączeniu z korzystnymi cenami. Cechuje nas szybkość wykonania, profesjonalne podejście do każdego klienta, a także zjawiskowe efekty końcowe zamówienia. Zaufało nam już wielu klientów, zlecających zarówno osobiste projekty, jak i te prezentowe, a nawet firmowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, która obejmuje również: grawerowanie na szkle, wyrabianie pieczątek czy też znakowanie laserem.

    • drewno
    • drewno
    • drewno
    • drewno
powrót
Zadaj pytanie
Napisz do nas.
Z chęcią doradzimy
i pomożemy.