Grawerowanie na szkle w Warszawie

Grawerowanie na szkle to metoda rzemiosła, która polega na wytłaczanie na tafli szkła wybranych wcześniej wzorów, liter, słów. Technika ta pozwala na ozdobienie powierzchni w unikalny sposób. Współcześnie proces ten przebiega  w sposób zautomatyzowany – laserowo. Pozwala to na bardziej precyzyjne oraz szczegółowe dopracowanie projektu. 

Proces grawerowania na szkle 

Grawerowanie na szkle w Warszawie w naszej firmie przebiega w sposób bezdotykowy, nie ma zatem obaw o uszkodzenie cennego przedmiotu, który chcesz przyozdobić. Gwarantujemy krótki czas oczekiwania oraz cenę, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Grawerowanie na szkle wykonujemy na przedmiotach owalnych, takich jak: kieliszki, wazony, szklanki (o średnicy powyżej 6cm) oraz na powierzchniach płaskich (lustra, szkło itp.). Warto wspomnieć, iż wykonujemy również nadruki w nowoczesnej technologii Luxor Jet. Oferujemy także szklane statuetki.

Grawerowanie na szkle w Warszawie przez firmę KRAY-GREY

Firma KRAY-GRAY specjalizuje się w grawerowaniu na szkle w Warszawie. Podejmujemy się zleceń graweru na różnych, nawet niestandardowych powierzchniach szklanych. Jeśli zatem szukasz idealnego miejsca, które wykonuje grawerowanie na szkle w Warszawie - dobrze trafiłeś. Gwarantujemy satysfakcję z końcowego rezultatu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, która obejmuje również wyrabianie pieczątek, grawerowanie w drewnie czy dorabianie kluczy.

    • Szkło
    • Szkło
    • Szkło
    • Szkło
powrót
Zadaj pytanie
Napisz do nas.
Z chęcią doradzimy
i pomożemy.