Naprawa i renowacja obuwia » Skracanie obcasów

Dobry szewc w Warszawie

Szewc to rzemieślnik, który nadaje zniszczonym lub uszkodzonym butom drugie życie. Choć jest to zawód powoli odchodzący do lamusa, to nie da się ukryć, że jego usługi są wciąż potrzebne w codziennym życiu. Po co wyrzucać buty ze startą podeszwą lub dziurą, skoro fachowiec może sobie z tymi problemami poradzić bez wysiłku? 

Szewc może w dzisiejszych czasach pracować ręcznie lub za pomocą maszyn. Odpowiedni dobór usług zależy m.in. od jakości obuwia, materiału wykonania, a także rodzaju uszczerbku. Firma KRAY-GREY specjalizuje się w świadczeniu takich działań, zapewnia indywidualne podejście, a także satysfakcję z noszenia wygodnych butów przez kolejne lata. 

Szewc w Warszawie w KRAY-GREY - zakres usług

Zakres obowiązków szewca jest bardzo obszerny. Dobry szewc nie ogranicza się jedynie do szycia czy klejenia. W naszym punkcie obsługi klienta liczyć można także na mocowanie guzików, wszywanie suwaków, skracanie oraz wymianę obcasów, fleków czy klamerek, a także wiele innych specjalistycznych usług. Nasi specjaliści orientują się zarówno w aktualnych, jak i klasycznych trendach modowych.

Zapraszamy do skorzystania z usług szewca w Warszawie w KRAY-GREY

Szewcy z firmy KRAY-GREY cechują się wyjątkową skrupulatnością, rzetelnością oraz terminowością. Zapewniamy błyskawiczne, a przy tym dokładne wykonanie zlecenia. Jeśli zatem szukacie szewca w Warszawie, to znaleźliście doskonałego kandydata. Gwarantujemy fachową obsługę w połączeniu z wieloletnią wiedzą oraz doświadczeniem w szlachetnym fachu rzemieślniczym, jakim jest szewstwo. Oferujemy również szeroki zakres usług grawerowania, dorabiania kluczy czy poligrafii

    • Naprawa obuwia
    • Naprawa obuwia
powrót
Zadaj pytanie
Napisz do nas.
Z chęcią doradzimy
i pomożemy.