O nas

Firma KRAY-GREY istnieje na rynku od 1991 roku. Posiadamy 7 punktów usługowo-handlowych na terenie Warszawy i okolic. Pracujemy z pasją, zaangażowaniem i zawsze z korzyścią dla Klienta.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozwojowi technicznemu, możemy świadczyć usługi, najwyższej jakości. Ekspresowo, profesjonalnie a do tego w bliskim sąsiedztwie Państwa miejsca zamieszkania lub pracy.

Podstawą działalności naszej firmy jest realizacja systemów mechanicznej kontroli dostępu Master Key. W Punktach Obsługi Kienta realizujemy usługi w zakresie: dorabianie kluczy, naprawa obuwia, grawerowanie laserowe, oraz usługi zegarmistrzowskie i poligraficzne (pieczątki, wizytówki, ksero). Szerszy opis usług znajdziesz na stronach naszej witryny.

Nasze punkty usługowo-handlowe mieszczą się w większych Centrach Handlowych takich jak: Tesco, E. Leclerc,Galeria Wołomin, Galeria Północna, Galeria Młociny. Uprzejmi i wykwalifikowani sprzedawcy, szeroki asortyment produktów, otwartość na potrzeby Klienta to cechy, które najlepiej określają naszą firmę.

Zapraszamy!