Master Key - system łączony

System Master Key-łączony pozwala na dowolne kombinacje w zakresie wymienionych funkcji: systemu centralnego zamka, klucza matki i klucza generalnego. System łączony może zawierać wszystkie podkategorie, ponieważ kodowanie zamków zawsze jest dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta.

Tworzenie Planu Systemu polega na określeniu ilości wejść i ilości użytkowników, oraz na określeniu funkcji jakie każdy z użytkowników będzie posiadać w zakresie dostępu do pomieszczeń. Specjalny program koduje wkładki tak aby każda z nich spełniała określone funkcje.

Aby stworzyć Plan Systemu Łączonego należy wypełnić tzw. Plan Klucza.

Wzór planu klucza - kliknij aby powiększyć.

Mając do dyspozycji kilka płaszczyzn nacięcia klucza oraz ich różnych głębokości, możliwości kodowania wkładek sięgają kilku tysięcy kombinacji.

Dziś posiadanie Systemu Master Key w firmie to nie tylko wygoda i oszczędność, to standard na który możesz sobie pozwolić. Zatem nie wahaj się i skontaktuj z nami.

 
Masz pytania?                                                                                                       Zadzwoń lub napisz: kraygrey@kraygrey.pl, tel. 22 828-21-57

Poproś o wstępną kalkulację
Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.
Symulacja Systemu Master Key