Grawerowanie laserowe w Warszawie

Grawerowanie laserowe polega na przeniesieniu dowolnego wzoru na konkretny materiał przy użyciu lasera. Działanie to jest trwałe i zapewnia bardzo estetyczny wygląd. Grawer laserowy w Warszawie sprawia, że przedmiot staje się spersonalizowany i unikalny, co jest doceniane przez naszych klientów.

Zalety graweru laserowego 

Metoda grawerowania laserowego cieszy się dużą popularnością ze względu na jej precyzję i możliwość pracy nawet na bardzo delikatnych materiałach. Grawerowanie laserowe w KRAY-GREY w Warszawie polega na stworzeniem projektu, a następnie na komputerowym zaprogramowaniu lasera. Grawerowany przedmiot nie musi być mocowany. Dodatkowo wykonujemy usługę graweru laserowego w Warszawie na wielu materiałach, takich jak: pleksi, skóra, szkło, drewno  czy ceramika. 

Znakowanie laserem

Znakowanie laserem uznawane jest za metodę druku bezkontaktowego i polega na oznakowaniu przedmiotów wiązkami lasera. Działanie to umożliwia dokładne przeprowadzenie znakowania wielu materiałów o wysokiej jakości. To wygodna metoda, aby uzyskać nawet niewielkie znaki – jak litery czy grafiki.

Najlepszy grawer laserowy w Warszawie 

Zachęcamy Państwa do korzystania z grawerowania laserowego w Warszawie w KRAY-GREY. Grawerujemy na różnych materiałach, a wszystko odbywa się z dużą precyzją. Wybierając nasze usługi, mogą Państwo liczyć na wysokiej jakości grawer laserowy w Warszawie – szybka realizacja i konkurencyjna cena. 

Zapoznaj się z pełną ofertą KRAY-GREY

Zapraszamy do punktu grawerowania na Kabatach. Na miejscu znajdziesz wzornik materiałów i przykładowe projekty. Opisz czego oczekujesz a my przygotujemy projekt dla Ciebie.  Czas oczekiwania na realizację projektu wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje również grawerowanie w drewnie, wyrób pieczątek czy dorabianie kluczy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

    • Grawerowanie
    • Grawerowanie
    • Grawerowanie
    • Grawerowanie
powrót
Zadaj pytanie
Napisz do nas.
Z chęcią doradzimy
i pomożemy.