tabliczki metalowe

Mówisz tablica - myślisz trwała, efektowna, elegancka! Poniżej znajduje się opis materiałów z jakich korzystamy. Zamawiając tablicę w Kray-Grey możesz być pewnien, otrzymania tablicy z doskonałego materiału i wyjątkowego graweru na niej.

Metale:

  • Grawal - aż 7 kolorów! To metalowa płyta przeznaczona do wykonywania tabliczek opisowych i znamionowych. Znakowanie odbarwia aluminium na biało dając efektowny obraz o wysokim kontraście. Grubość 1mm.

Kolorystyka: czarny, czerwony, zielony, żółty, granatowy, niebieski, pomarańczowy. 

 

  • AlumaMark - specjalnie spreparowana blacha aluminiowa pod wpływem wiązki lasera daje efekt czarnej grafiki. Bardzo krótki czas od momentu przygotowania projektu do powstania obrazu w aluminium to główna zaleta tej technologii. Możliwe jest również otrzymanie pełnej gamy odcieni szarości z elementami odcieni brązu. Grubość 0,5mm.

Kolorystyka: złote lustro, srebrne lustro, srebrny mat, złoty mat, złoty-brąz mat.

 

  • AluMaster - wysokiej jakości płyty aluminiowe anodowane wykonane ze stopu przeznaczonego do grawerowania. Powierzchnia anodowana jest odporna na warunki atmosferyczne i nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń. Idealnie nadają się na ekskluzywne szyldy i tablice reklamowe. Grubość od 1 do 3 mm.

Kolorystyka: srebrny, nowe srebro, złoty, czarny, stal kwasoodoprna, brąz, popielaty brąz - dostępne w wykończeniu matowym i polerowanym.

powrót
Zadaj pytanie
Napisz do nas.
Z chęcią doradzimy
i pomożemy.